Naudoti dviračiai tokie pat patvarūs, kaip ir visiškai nauji

Seniesiems ir daug nuvažiavusiems dviračiams galite suteikti naują gyvybę. Restauruokite detales, priedus ir leiskitės į tokias pat ilgas keliones. Išbandymai prasideda jau šiandien. Kažkas skolinto, seno ir tuo pačiu naujo. Aš nekalbu apie vestuvinius scenarijus, bet kas draudžia keliauti vestuviniu dviračiu. Kaip tik dabar užgimė idėja. Kad ir kai nepatogu važiuoti dviračiu dėvint suknelę, vestuvinį garderobą galite adaptuoti ir prie šios kelioninės, proginės priemonės. Jei automobiliai puošti kaspinais jums jau pabodo, kodėl nepapuošus dviračio, o jo krepšyje neatsivežus vestuvinės puokštės. Gal ši idėja pernelyg idiliška ir išgalvota, bet net ir nuotaka gali atvažiuoti dviračiu.

Naudoti dviračiai, kuriuose surasite savo senelių, tėvų ir draugų garažuose, taps puikiu proginiu transportu. Žinoma tokius pasivažinėjimus gali sutrukdyti nepalankūs orai. Vis tiek oro nepasirinksit, kad ir kokios būtų prognozės. Į vestuvines idėjas žvelkite visai parastai. Kodėl vestuvinės suknelės, negali pakeisti stilizuotas šviesus kombinezonas. Pamirškit ilgus nuometus, pūstus tortus. Jums tereikia gyvų gėlių karūnėlės ir dailaus kombinezono. Taigi kelionėms dviračiu iki santuokų rūmų netrukdys jokie nuometai. Prašmatnios ir brangios vestuvės, perpuošti automobiliai ir grandiozinė šventė jau niekam neįdomi.

Minimalizmas ir naudoti dviračiai, tai vestuvinė ir kelioninė alternatyva. Kodėl tik dabar užgimė ši paprasta, bet aktyvi kelioninė vestuvių idėja? Visi įsimylime, skubame būti kartu, bet pasimetam vestuvių planavime. Prisiminkite vieną Škotų porą, kuri savo vestuvėm išleido vos vieną svarą. Meilės juk negalime įkainoti, todėl vietoj dešimčių tūkstančių išlaidų, taupykite pinigus ateičiai ir kelionėms dviračiais. Kelias atviras, o galimybių tiek daug. Mane žavi ši minimalistinė kelionių ir vestuvių idėja. Kodėl moterys planuoja dideles vestuves, o atiduoda tiek nedaug jausmų po jų. Geriau įgyvendint visai mažas vestuvių idėjas, o pasilikti maštabiškus jausmus po jų. Planuokite gyvenimą ir keliones, bet ne šventes kitiems. Juk užtenka naudotu dviračiu nuvažiuot iki rotušės.

Nuotakos ir naudoti dviračiai. Net ir ši idėja įgyvendinta ir ne vieną kartą.Žinoma dauguma jaunųjų išnaudoja šį sumanymą kuo originaliau ir vizualiau. Visiems kažkodėl svarbios fotografijos. Kaip aš išnaudočiau šią progą? Jau minėtas stilizuotas kombinezonas ir kelionė į rotušę. Tortai, nuometai ir kelias dienas trunkančios šventės ne man. Aš tik noriu keliauti, pažabojusi seną dviratį. Svarbiausia šioje kelionėje būti kartu. Net ir ne vienu dviračiu važiuojant jausti artumą ir naujo gyvenimo tobulumą. Tikroji idilė važiuoti dviračiais į nežinią ir iš naujo atrasti vienas kitą. Mėgaukitės ne ta viena diena (kuri gali būti ir ne vienintelė), o gyvenimu po jos. Kombinezonai, trumpi nuometai, gyvos gėlės plaukuose ir vestuvinė puokštė dviračio krepšyje. Tai kas paprasta yra idealu ir genialu.

bikko dviračiai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>