Kodėl verta skirti laiko apskaitos išsirinkimui?

Nuolatinė laiko apskaitair tos pačios situacijos, jau kažkur išgyventos. Betikslis skaičiavimas nesuskaičiuojamų išgyvenimų. Tos pačios palsaugos ir patirtys, kuriomis niekas nesinaudoja ir nesivadovauja. Tik laiko gaišimas ir tos pačios istorijos. Kiek kartų galimą taip pat skaičiuoti ir rinkti žodžius. Patikimumas, efektyvumas ir augimas. Nuolatinis tobulėjimas žaidžiant žodžiais. Tai tik daug žadančios, bet nieko nepakeičiančios istorijos. Pasiūlymai kaip pasiekti, arba kaip užaugti iki užsibrėžto tikslo. Negaišti laiko ir nešvaistyti galimybių, tiesiog pasitikėti tais pačiais apskaičiavimais. Apžvalgos ir peržiūros neatnešančios nei moralinio nei materialinio turto. Verslumo skatinimas ir atsižvelgimas į individualius poreikius. Individo iškėlimas aukščiau bendruomenės. Klientų poreikiai ir lūkesčiai išgyventi. Tik šiek tiek teigiamos permainos ir žodžių žaidimai įgauna prasmę.

Daiktų, darbų ir išgyvenimų apskaita, paeiliui ir pagal planą vykdoma. Moralinio turto įvertinimas ir dvasinio kapitalo kaupimas. Kiek nesutaupytų gyvenimų ir neišgalvotų sprendimų. Tik labai dažnai neišnaudojamų progų. Visi gyvenimo komponentai ir rašymas skaičiuojant laiko nuostolius. Nuostolinga veikla ir finansinis nestabilumas reikalauja nekopijuojamų, individualių sprendimų. Visas laikas praleistas tyloje išnaudojant paskutinius kantrybės lašus. Bet laikas keistis ir perduoti savo gyvenimą į nuolatos veikiančia kopijavimo mašiną. Tada visiems vienodai išdalinama tiek pat laiko, tiek pat kantrybės, sprendimų ir išgyvenimų. Nei mažiau nei daugiau išlaidų, visiems tos pačios pajamos.

Tačiau apskaita skirta ne suvienyti bendruomenei, o jai išskirstyti. Į individualius vienetus, kurie pasiekia daugiau arba mažiau. Nuolatinis konkuravimas ir žaidimas su laiku. Darbo ir gyvenimo rinkoje taisyklės tos pačios, veržtis į priekį ir tobulėti. Neatsižvelgdami į nuostolius bandom pasiekti tobulumą. Užstrigusios apžvalgos ir priežiūra skirta versliai visuomenei. Nesustabdomas augimas ir permainos pateikia vis daugiau iššūkių. Saugos, sveikatos, inovatyvumo ir finansinio stabilumo. Atsakingi už jūsų teises ir pareigas kurti pridėtinę vertę. Nedaug laiko išnaudojant apžvelgti ir įvertinti visas galimybes. Nenuostolingas gyvenimas ir santaupų kaupimas, prisitaikant prie konkurencingos, laukinės išlikimo rinkos.

Situacijų apskaita, keičiant galimus scenarijus. Tobulinant ir taisant individualius poreikius. Dėmesys paslaugų kokybei ir klientų poreikiams. Vienišų problemų ir tų pačių situacijų keitimas. Efektyviau ir patogiau išsprendžiamas gyvenimo neverslumas. Šiuolaikiškai ir konkurencingai žvelgiama į permainas visuomenėje. Visados tik geriausio sprendimo ieškojimas. Tie patys raštai pritaikomi visiems, tos pačios situacijos ir scenarijai. Verslas tik susitarimas nuolatos konkuruojančių įmonių rinkoje. Visiems taikomos tos pačios taisyklės. Pradedantieji, pažengią ar baigiantys, gyvenimo apskaičiavimas visiems vienodas. Paradoksalūs nesutepimai ir nesusipratimai. Nedaug žodžių, bet visada tiek pat laiko sąnaudų. Išnaudojus visą laiką žodžių žaidimas, nebelieka laiko alternatyvoms. Visi išsiskirstę ir sunkiai suvienijami. Be kolektyvinės dvasios tik su individualiu konkuravimu, bandom įveikti laiko mums pateiktus iššūkius. Netinkami žodžiai tiems paties scenarijams naudojami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>