Kas yra pufai?

Pufai, geriau žinomi kaip sėdmaišiai tapo neatsiejama jaukių namų interjero dalimi. Kaip bebūtų keista šis laisvalaikio baldas pamažu įsiveržia ir į mūsų darbines aplinkas. Anksčiau į juos žiūrėjime kaip į laisvalaikio akcentą, beformį, bet patogų baldą. Nors jie neatrodo estetiškai, bet jų funkcionalumas ir universalumas pamažu pakeičia tradicinius baldus ir jų kietas ir griežtas formas. Baldų dizainas įsivežė į mūsų namų, kontoras ir viešas miesto erdves. Fantazijos nestokojančių dizainerių rezultatas ir yra šis beformis ir mobilus pufas. Kedės, suolai, sofos įgavo visai kitą formą ir atspalvį.Šiuolaikinėje Baldų rinkoje kėdes nėra tik keturių kojų funkcionalus interjero akcentas. Šiuolaikiniams baldams jau nereikia kojų. Kasmet vykstančios tarptautinės baldų dizaino savaitės siūlo pačius originaliausius sprendimus namams bei ofisams.

Ar ofiso erdvėje galima pastatyti tokius beformius ir laisvalaikiškus baldus. Žinoma, kad galima, ypač jaunatviškuose ir inovatyviuose. Galbūt valstybinėse įstaigose pufai netinkami, tačiau informacinių technologijų sektorius ir internetinio demokratiškumo principas neriboja ofisų darbuotojų bei jų aplinkos. Pufas nėra tik paprastas baldas, bet tam tikra interjero detalė, kažkuo panaši į modernią ar postmodernią skulptūrą. Konceptualumas ir idėjos kartasi net svarbesnės už funkcionalumą. Ant šio, iš pažiūros beformio, ir lengvai suformuoja baldo galima prisėsti, pagulėti ar ji naudoti kaip staliuką. Jei toks badas atrodo tinkamas tik svetainei, pagalvokite iš naujo. Pasivaikščiokite po miesto kavines. Kiek tokių pufų jose surasite. Šis baldas puikiai integravosi tiek į mūsų laisvalaikį, tiek ir darbines erdves. Darbinių pertraukų metu prisėskite, prigulkite ant vieno iš pufų ir pailsėkite nuo įtempto darbo prie kompiuterio ant nepatogios ofisinės kėdės.

Taigi pufai nėra skirti tik namams. Kavinių ir ofisų interjeruose jie puikiai pritaikomi. Tokio pobūdžio fotelis yra žaisminga interjero dalis. Mobilioje ir skubančioje visuomenėje daugiafunkciškumas yra didžioji internetinės kartos vertybė. Jau keletą metų baldų dizaineriai ieškojo komforto ir efektyvumo dermės. Šių paieškų rezultatas- universalus ir skulptūriškas pufas. Kai griežtų formų baldai ir kompozicijos mus įpareigoja elgtis ir jausti griežtai, mobilios ir lanksčios pufų formos gali išlaisvinti mūsų kūrybiškumą, ne tik namuose, bet ir darbe. Galbūt bus sunku 8 valandas išsėdėti ant neaiškios formos baldo. Naudokite juos kaip laisvalaikio ir pertraukų baldą.

Baldų ir interjero dizaino mados keičiasi taip pat greitai kaip ir aprangos tendencijos. Baldų formos, spalvos pasikeitė. Senosios kartos baldai savo jau atgyveno. Duokite kelią mobilios ir performuojamoms interjero detalėms. Taigi pufai tampa neatsiejamu demokratiškos kartos akcentu. Apstykite svetainės erdvė patogiais baldais. Pažvelkite ir į ofiso erdvę laisviau. Griežtos baldų formos jau nebemadingos, duokite kelią minkštam ir formuojamam ateities baldui. Jei namų ir darbo aplinkoje jums trūksta žaismingumo, kodėl neišbandžius žaismingų baldų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>