Kampinė dviračių krautuvėlę

Nauji, seni ir dar neišrasti dviračiai. Užsukę į mūsų kampinę dviračių parduotuvėlę surasit tik jums tinkamą aplinkosauginę transporto priemonę.Kodėl ji saugo jus ir aplinką? Visų pirma dviratis neteršia aplinkos, todėl jokių išmetamųjų dujų. Visų antra, kelionės dviračiu prilygsta aktyvioms treniruotėms sporto klube. Sveika gyvensena ir draugystė su gamta, tai du didžiausi „dviratininkystės“ privalumai. Aš pati propaguoju šią gyvenseną ir naudoju pačios susikurtą terminą. Apie sodininkystę tiek daug vadovėlių prirašyta, o ar kas nors išleido knygą apie keliones dviračiais, o gal net vieno dviračio istoriją?

Čia (ne)paprastas knygynas kvepiantis riešutais

Pas mus pradavinėjami ne tik dviračiai, jų dalys ir aksesuarai, save laikome ir knygų apie dviračius pardavėjais. Todėl nesam eilinis knygynas, o specializuotas, beveik kaip kelioninė knygų parduotuvė Noting Hile. Ir vis tik mes esame visai paprasti dviračių ir knygų apie juos klerkai. Niekaip neišsenkantis entuziazmas kelionėms ir troškiams įkurti dviratininkystės bendruomenę, mus verčia atsinaujinti ir augti. Šalia antikvarinių dviračių ir knygų lentynų sustatyti maži staliukai ir minkštasuoliai. Kiekvienas klientas ir lankytojas gali pasimėgauti riešutine kava, kakava ir mėtų arbata. Esam dviratininkai, skaitytojai ir bibliotekininkai, o kartai ir duonkepiai. Todėl prie karštųjų gėrimų galite paragauti ir mūsų pačių keptos riešutinės duonos. Mūsų krautuvėlė ir kelionės visada dvelkia riešutais.

Dviratininkystė ir nauja dviratininkų bendrystė

Aš mėgstu išgalvoti savo žodžius ir jais vadinti savo neišgalvotas idėjas. Dviračiai, kuriuos pardavinėju nėra tik paprasta transportas, tai saugi, švari ir šviesi ateitis. Jei viešo transporto kamščiai jus erzina, kodėl jų neaplenkus? Riešutais kvepiančios kelionės ir dviratininkai užaugę be automobilinių patogumų. Ir aš pati užaugau be jų. Mano namai, ši krautuvėlė. Jei norit pasidalinti savo idėjomis ir išgyvenimais, užsukite pas mus. Mes pavaišinsime jus riešutiniais gėrimai, riešutų duoną. Jei jus dievinate ne tik kelionės dviračiais, bet ir Žebriūno filmus ir kitus filmus apie keliones dviračiais, mūsų krautuvėlėje galėsite pasižiūrėti Riešutų duoną, Dviračių vagis, Dviračiais per Altajų… Tai tik keletas vizualių pavadinimų. Gera filmų seansų,jūsų lauks ir popietiniai skaitymai. Tiek nišinių pramogų dar niekas nebuvo sugalvojęs. Beje mes organizuojame ir ekspedicijas dviračiais. Mes kuriame bendrystę ir dviračių draugystę.

Nuo žodžių žaismo link besisukančių dviračio ratų

Mes ne tik kalbame, bet ir važiuojame. Mūsų dviračiai visados paruošti tolimoms ekspedicijoms. Jau ši vasarą keliausimi po pasaulį. Kiek keliai, keltai, o kartais ir lėktuvai mums leis. Todėl ruoškite savo dviračių kipiruotę ir leiskitės su mumis į vizualius ir nepamirštamus nuotykius. Galbūt po ekspedicijų jūs išleisite knygą arba susuksite filmą? Kaip mums trūksta jūsų, o ar jums trūksta adrenalino?

Ir aš parašysiu istoriją

Visados laukiau tinkamo momento arba temos, kada galėčiau išreikšti savo kūrybinį polėkį. Ir kas galėjo pagalvoti, kad dviračiai ir mano kampinė krautuvėlė suteiks tiek daug idėjų? Aš ir pati stebiuosi kaip greitai išpopuliarėjo mano dviratininkystė, dviračių kino seansai ir dviračių knygynas. Mano parduotuvės lentynas pamažu pildo jūsų kelioniniai išgyvenimai ir asmeninės dviračių istorijos. Kiek daug dar neišpasakotų nuotykių ir neaplankytų kelių. Dviratininkystė ir riešutais kvepiančios kelionės prasideda vos užvėrus mūsų krautuvėlės duris. Nepamirškite, kad mes jūsų laukiame ne tik kaip klientų, bet ir kaip ištikimų bendraminčių. Aš vis dar ieškau tokių pat entuziastų kaip aš. Ar užsuksite riešutinės kavos puodeliui?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>