Kaip pasirūpinti lėktuvo bilietais?

lektuvu bilietaiBilietai lėktuvu dabar yra įprastinis dalykas. Žmonės perka juos kasdiena visame pasaulyje turistiniais, verslo kelionių tikslais. Nėra keliautojo, kuris nežinotų kur ir kaip nusipirkti lėktuvo bilietą. Tai galima padaryti tiek kelionių agentūrose, tiek pačiam savarankiškai internete.

Tam, kad nekiltų jokių nesusipratimų, kai bilietai lėktuvu perkami jūsų pačių, turite gerai ir kelis kartus patirkinti informaciją, kurią suvedate, pažiūrėkite ar be klaidų užrašėte savo vardą ir pavardę, ar nepraleidote nei vieno skaičiaus suvedinėti asmens tapatybės kortelės numerį, ar savo gimimo datą bei asmens kodą. Net menkiausia klaida gali jums kainuoti didelę sumą pinigų, kuri gali viršyti net ir pačios kelionės bilietų išlaidas. Jei skrendate su pigiomis oro linijomis, atminkite, kad jie apmokestins jums už bet kokią jūsų klaidą ir neapsižiūrėjimą, todėl gerai pagalvokite, kiek bagažo jums reikės, kad vėliau netektų užsisakyti papildomo vieneto registruoto bagažo o to, kai jau nusipirkote bilietus. Jei užsisakinėjate papildomą bagažą ar specialią vietą sporto reikmenims, pavyzdžiui slidėms ar banglentei, turėsite sumokėti nemažą sumelę. Bilietai lėktuvu perkami tik tada, kai jau konkrečiai žinote savom kryptį, kiek bagažo jums reikės, kiek žmonių skris kartu su jumis, ar skrendate su mažais vaikais, ar jums bus reikalinga įlaipinimo pirmenybė. Kai žinote visą šią informaciją, galite pirkti bilietus. Arba keliauti tiesiai į agentūrą, pateikti ten visus savo pageidavimus ir nusipirkti bilietus pasikonsultavus su kelionių organizatoriais, išmanančiais savo darbą.

Bilietai lėktuvu gali būti ir brangūs, ir pigūs. Brangius bilietus galite nusipirkti visadas. Jų kaina priklauso nuo avialinijų, su kuriomis ruošiatės skristi, taip pat nuo šalies, kaip ji yra nutolusi nuo Lietuvos, taip pat nuo to, kaip dažnai vykdomi skrydžiai į jūsų pasirinktą šalį, nuo persėdimų kiekio ir nuo kelionės datos. Jei perkate bilietus prieš pat skrydį, gali būti, kad sumokėsite daug daugiau, čia nekalbame apie paskutinės minutės skrydžius, kurie priešingai nei įprastiniai bilietai lėktuvu, paskutinę minutę būna labai pigūs. Atpinga tik kelionių agentūrų organizuojamų kelionių bilietai, į kurių kainą būna įtrauktos visos išlaidos: bilietai lėktuvu, viešbutis, maitinimas, kartais ir pramogos bei ekskursijos. Taigi, jei skrendate su pigių oro linijų bendrove, o jums reikia išskristi tuoj pat ir tuoj pati nusipirkti bilietus, galite išvysti kainą, kuri tikrai nebus būdinga pigių skrydžių avialinijoms ir jūsų nepradžiugins. Geriausia nelaukti iki paskutinių savaičių, o viską susiplanavus, nusipirkti bilietus iškart, kad vėliau nekiltų problemų dėl per didelių kainų.

Bilietai lėktuvu gali atsieiti labai pigiai, jei žinosite, kur jų ieškoti. Geriausia pirkti tiesiogiai iš oro linijų internetinio tinklapio, nes kitos svetainės ir agentūros parduoda tuos pačius bilietus su antkainiu. Taip pat galima naudotis įvairiomis programomis ir kortelėmis, kurios padeda išvengti mokesčių.

http://www.drakonoskrydziai.lt/lektuvu-bilietai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>