Auto nuoma: kas naujo saloninių automobilių ir lizingo rinkoje?

Jei jus domina ne trumpalaikių kelionių operatoriai, o ilgalaikė investicija į patikimą automobilį, prisiminkit, kad egzistuoja tokios lizingo ir ilgalaikės auto nuomos paslaugos. Apie nekilnojamo turto paskolas žinome pakankamai, lengvai orientuojamės palūkanų normose ir pokyčiuose, o ilgalaikės nuomos galimybės neapsvarstome. Šiandien siūlau jums patikimą ir atsiperkantį sprendimą. Vietoj to, kad kas porą metų keistumėt pasenusius automobilius kitais pasenusiais, įsigykite automobilį tiesiai iš salono. Auto salonai dažnai sudaro sutartys su komerciniai bankai ar privačiais lizinguotojais. Ši dviejų šalių bendrystė neįsivaizduojama be trečiosios, nuomininko. Pasirašė tokią trišalę sutartį, jūs gaunate ne tik prekė, bet ir visapusę priežiūrą, draudimą , techninę pagalbą ir kt.

Ar auto nuoma kas metus, pusę metų, o gal kas mėnesį atsinaujina? Kokius automobilius ir kokias sąlygas geriausi ir patikimiausi lizingo specialistai šiandien siūlo? Skiriasi pradinės įmokos, išsimokėjimo terminai ir likutinės vertės. Kartais likutinė vertę visiškai nurašoma, priklausomai nuo automobilio būklės pasibaigus išsimokėjimo terminui. Geriausia pirkti automobilius ne senesnius nei 6 metai, o gal net visiškai naujus, tiesiai iš salono. Sutarties pasirašymo metu numatomos galimos rizikos ir kad automobilis jau bus laikomas pasenusiu. Kol nuomositės jį, išsimokėsite, teisiškai jis jums nepriklausys, jį nuomositės kaip veiklą ir tik po sutarties pasibaigimo ir išsimokėjimo, gausite teisėtos nuosavybės dokumentus.

Auto nuoma vietoj auto turėjimo. Kodėl mes taip trokštame turėti, vietoj to, kad veiktume. Juk automobilis mums reikalingas kaip transporto priemonė, ne kaip reliktas. Jis važiuoja, leidžia mums įveikti tolimus atstumus ir visai nesvarbu ar esam jo savininkai. Šiandien mes pripratę prie laikinų ir ilgalaikių sutarčių. Mes pasirašom terminuotas darbo sutartis, terminuotos nekilnojamo turto nuomos sutartis ir visai nesibaiminam ar sukaupsim šiam gyvenime turtą. Svarbiau veikti nei turėti. Taigi pasikeitimai būtini ne pačioje lizingo ir auto nuomos rinkoje, bet mūsų sąmonėje. Laikinumas ir nuoma nėra tokia gąsdinanti. Svarbiausia vairuoti ir pasiekti tikslą.

Šiandien apsvarstykite ar auto nuoma jums naudinga ir pelninga. Kaip automobilis, kuris suryja tiek kuro, gali būti gera investicija. Pagalvokite, kiek pinigų ir laiko išvaistote taisydami pasenusius automobilius, o vėliau pirkdami tokius pačius. Geriau investuoti į visapusišką saugumą ir patikimumą. Profesionalūs nuomotojai ir lizingo specialistai pagal jūsų galimybes ir poreikius parenka tinkamą automobilį. Bankai ir privatų lizingo specialistai suteikia finansinę pagalbą tik tiems, kurie nori įsigyti ne senesnį kaip 10 metų automobilį. Pasenęs transportas tiesiog nevertas jūsų laiko ir pinigų. Kiek kartų jį teks taisyti, o vėliau atiduoti tiesiai į metalo laužą. Pasirašydami auto nuomos sutartį jūs gaunat ne tik automobilį, bet ir draudimą, techninę pagalbą kelyje, signalizaciją ir kt.

Visapusiška auto nuoma, šiuolaikinių vairuotojų svajonė. Kas sako, kad automobilio savininku turit tapti čia ir dabar. O jei po kurio laiko jis jums pabos? Seną ir nuvažinėtą automobilį labai sunku parduoti, tačiau saloninį, su kuriuo dar nespėjot pavažiuoti, galit iškeisti į kitą. Lizingas toks nuostabus, tai tikrai ne finansinis kalėjimas, kaip kiti galvoja. Kur mes gyventume, kuo važiuotume ir kur būtume jei ne paskolos, kreditai ir lizingas. Gyvenam pasaulyje kurį valdo pinigai, tiesiog mums reikia išmokti su jais žaisti. Reikia žinoti, kokį automobilį įsigyti, kokią sutartį pasirašyti. Kiek daug dar turim išmokti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>